Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 21 людина

Новини

Золото добувають із землі, а знання- з книги.
Сьогодні, у Міжнародний день дитячої книги, учні початкових класів Сторонибабського ЗЗСО І-ІІІ ступенів здійснили захоплюючу подорож до КЗ «Публічна опорна бібліотека ім. Івана Тиктора».
У затишному будиночку нас привітно зустріли бібліотечні Феї, які повели дітей у цікавий і захоплюючий світ книг.
Діти, разом з Феями-чарівницями, створювали казки з допомогою штучного інтелекту, змагалися за найкращого знавця казок, з захопленням дивилися лялькову виставу, створювали свої казкові образи за допомогою ляльок, котрі власноруч створили берегині цього затишного Царства книг.
Щиро дякуємо всім працівникам-Феям за чудово проведений час, за казкову атмосферу.
Дякуємо ЗСУ, що маємо можливість навчатись і мандрувати.

9 березня в Україні відзначали 210-ту річницю від дня народження нашого славетного поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка.
Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові.
Поезія Тараса Шевченка, незважаючи на численні заборони, стала нетлінною і важливою частиною духовної єдності українського народу.
Тож нехай святе поетове слово об’єднає всіх українців, незалежно від їх поглядів і переконань, задля щасливого мирного майбутнього України! Учні початкових класів Сторонибабського ЗЗСО І-ІІІ ст. вшанували пам'ять Кобзаря поетичним словом

Вшановуємо Кобзаря!
Дев'ятикласники Сторонибабського ЗЗСО разом із класним керівником Шпиндою Р.О. підготували музично- анімаційну презентацію " Життєдайні джерела Шевченкового слова". Розпочали виховну
годину з вірша В.Лотоцької "Поет", який дуже влучно підкреслює значення "духовного обличчя поета- митця, який
своєю творчістю освітлює всім нам дорогу".
Безперечно, таким Світочем для українців
був, є і буде Тарас Шевченко.
Учні 9 класу згадувалі факти з життя та творчості поета, змагаючись у конкурсі
"Шевченкіада: квіз для найуважніших", батлі
шевченкознавців "Правда або Міф?", Емоджі
квізі "Відгадай назву вірша". Декламували поезію Кобзаря, слухали пісні на слова Шевченка у виконанні української співачки
М.Стеф'юк, сучасного гурту "Кому вниз", які
у 2014 році до 200-річчя поета випустили цілий альбом на його вірші З "Холодного Яру". Також говорили про актуальність Шевченка у наші дні, фантазували, яким би був митець,коли жив би у наш час.
А був би таким, як писав кандидат
історичних наук Олександр Іщук: "Якби Тарас Шевченко жив у ХХІ столітті, він цікавився б новинками в інтернеті, писав би вірші, боровся проти соціальної та політичної несправедливості й мріяв жити на берегах Дніпра".

Літаратурні твори Тараса Шевченка всесвітньо відомі, їх переклали 147 мовами світу і вони стали невіддільною частиною національної культури багатьох народів. Твори поета в перекладах на інші мови почали з'являтися ще за його життя, зокрема, у 1860 році вийшов «Кобзар Тараса Шевченка у перекладі російських поетів».
Наші учні продекламували вірші Тараса Шевченка англійською мовою:
Радь Юлія - учениці 4 класу
Данильчук Софія - учениця 4 класу
Радь Максим - учень 3 класу

21 лютого - Міжнародний день рідної мови
Рідна мова – це код нації .
День рідної мови — свято, що нагадує кожному про право розмовляти рідною мовою у своїй країні. Протягом багатьох віків наші предки відстоювали свободу української землі та мови, саме тому “солов'їна” — це цінне надбання та душа нашого суспільства.
Здобувачі освіти 1- 4 класі ,а також їх наставники ( Р. А . Бута, Л. В. Мартиняк, О.Р. Дідух, О. І. Павлюк) створили креативну атмосферу свята «Мово чарівна, звучи і співай, щоб прислухався до тебе весь світ!»
,, Мова — це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її " - Олександр Гончар.
Дякуємо ЗСУ , що маємо можливість навчатися ,працювати і розмовляти рідною мовою !
Слава Героям ! Слава Україні!

21 лютого - до Міжнародного дня рідної мови: віртуальний історично- мовознавчий екскурс " Розвиток української мови""; вікторина " Ми знаємо українську мову".

Будьте сильними на землі, Небо для нас тримає НЕБЕСНА СОТНЯ
Ліна Костенко
20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. З нагоди 10-ї річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в нашому закладі було проведено ряд заходів: лінійка-реквієм «Україна героїв пам’ятає»(педагог-організатор Рурак Л.В, вчитель історії Геряк О.В.) Здобувачі освіти розповіли про події тих днів на Майдані, згадали Героїв Небесної Сотні, вшанували пам'ять хвилиною мовчання.
«Подаруй свого Янгола Героям», під такою назвою була проведена акція серед здобувачів освіти 1-4 класів (кл.керів.1-4 кл.), виставка малюнків «Небесній сотні вдячні за свободу» (вчитель образотворчого мистецтва Шумінська О.Т.), виховні години, бесіди, презентації.
Небесна Сотня у вирій полетіла, як журавлі, а у наших душах залишила невимовний щем, світлу пам‘ять та велику жагу до перемоги. У наших серцях вічно житимуть ті, хто витримав, хто вистраждав, хто віддав за Україну найдорожче. Наша країна сильна, бо проростає новим поколінням, що пробирається до зір крізь терни, бо тільки у нас, українців, є виняткова риса - дух свободи, незламності та великої жертовності за близьких та рідну землю! Низький уклін та світла пам‘ять Героям… Герої не вмирають! Так ми говоримо про тих, хто віддав і віддає своє життя за Україну, за гідне буття українців, за кращу долю своїх дітей та онуків, усіх наступних поколінь.

9 клас - патріотична виховна година " З Майданом в серці крізь життя": згадували події 10 -річної давнини, вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та новітніх героїв хвилиною мовчання ( 19 лютого)

З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі у 7 класі Сторонибабського ЗЗСО була проведена виховна година: "Безпечний інтернет для дитини. Що таке кібербулінг". Здобувачі освіти пройшли тест на визначення інтернет- залежності, переглянули відеоролик. Учні отримали буклети "Безпечний інтернет" та пам'ятки як не стати жертвою кібербулінгу

31 січня у 7 класі відбувся урок з мінної безпеки. Учні переглянули відеоролик, дізналися, як визначати та розпізнавати вибухонебезпечні предмети, в яких місцях вони можуть приховуватись, які маркувальні знаки попереджають про них та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватись, якщо ти побачив міну чи боєприпас.

9 клас - Година спілкування "Протидіємо булінгу разом". Знайомились з рекомендаціями, як протистояти булінгу, до кого звернутися в ситуації булінгу ? Розглядали та аналізували приклади різних видів булінгу
Урок з мінної безпеки. Перегляд інтерактивного уроку із мінної безпеки для старшої школи

24 січня - Урок безпечного поводження з газом ( 9 клас)

День Соборності України - день, що символізує нашу єдність. Нехай кожен з нас збереже силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній родині буде мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Віримо в майбутнє рідної країни. ( 7 клас – виховна година).

З нагоди Дня Соборності України та з метою виховання в здобувачів освіти почуття патріотизму і гордості за свою державу у нашому закладі були проведені тематичні заходи: виховні години, перегляд відео-презентацій, гра-квест «Соборна моя Україна», виготовлення тематичних аплікацій.
У нелегкі часи для нашої Батьківщини ми віримо що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною. Все буде Україна!

9 клас - 22 січня Виховна година "Україна-Соборна Держава".

Добігає кінця 2023 рік. Другий рік війни.
За цей рік ми неодноразово переконувались у силі віри в Бога, силі молитви, в неустанній помочі Ісуса Христа та Пресвятої Богородиці.
В очікуванні різдвяних свят учні 5 і 6 класів Сторонибабського ЗЗСО на уроках доброти з християнської етики творили, колядували і просили в Ісусика, що має народитись: перемоги, миру, здоров'я, добра і злагоди для кожної родини і для всієї України!

23 грудня 2023 о 11:25 | Мартиняк Б. В. | немає коментарів

Напередодні Різдва Христового учні 6 класу Сторонибабського закладу освіти вітають усіх гарною колядою і зичать миру, перемоги, міцного здоров'я, надії у світле майбутнє. Христос рождається! Славімо Його!

22 грудня 2023 о 11:28 | Мартиняк Б. В. | немає коментарів

Українська хустка
Барвами багата.
Теплий, добрий спогад,
Серця оберіг.
Спогади-світлини:
В мальвах рідна хата,
В хусточці матуся
Вийшла на поріг
7 грудня-День української хустки. Українська хустка - традиційна, різна, легка, тепла… А ще для кожного рідна, бо хустка переходить від матері до дочки. Мамина хустка, як оберіг, як пам’ять роду, супроводжує і не дає забути історію, традиції свого народу. З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом. Дівчата та жінки носили її протягом усього року. При цьому хустина була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. Адже хустка - це символ нашого народу. Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій. Відроджуймо, поважаймо, пропагуймо наші українські традиції, бо це генетичні скарби нашого народу. Підтримуючи свої традиції, ми продовжуємо життя своєї нації.
У нашому закладі проходив флешмоб «Берегиня вроди-українська хустка», у якому взяли участь здобувачі освіти та вчителі.