Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Офіційне найменування:
Сторонибабський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти
Населений пункт:
с. Сторонибаби
Адреса:
80562,вул.Нова 7,с.Сторонибаби,Буського району,Львівської області
Телефон:
032-64-48636
storonybaby_school@ukr.net
МІСІЯ ШКОЛИ: Виховання здорової, всебічно розвиненої, національно-свідомої особистості

Золото добувають із землі, а знання- з книги.
Сьогодні, у Міжнародний день дитячої книги, учні початкових класів Сторонибабського ЗЗСО І-ІІІ ступенів здійснили захоплюючу подорож до КЗ «Публічна опорна бібліотека ім. Івана Тиктора».
У затишному будиночку нас привітно зустріли бібліотечні Феї, які повели дітей у цікавий і захоплюючий світ книг.
Діти, разом з Феями-чарівницями, створювали казки з допомогою штучного інтелекту, змагалися за найкращого знавця казок, з захопленням дивилися лялькову виставу, створювали свої казкові образи за допомогою ляльок, котрі власноруч створили берегині цього затишного Царства книг.
Щиро дякуємо всім працівникам-Феям за чудово проведений час, за казкову атмосферу.
Дякуємо ЗСУ, що маємо можливість навчатись і мандрувати.

9 березня в Україні відзначали 210-ту річницю від дня народження нашого славетного поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка.
Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові.
Поезія Тараса Шевченка, незважаючи на численні заборони, стала нетлінною і важливою частиною духовної єдності українського народу.
Тож нехай святе поетове слово об’єднає всіх українців, незалежно від їх поглядів і переконань, задля щасливого мирного майбутнього України! Учні початкових класів Сторонибабського ЗЗСО І-ІІІ ст. вшанували пам'ять Кобзаря поетичним словом

Вшановуємо Кобзаря!
Дев'ятикласники Сторонибабського ЗЗСО разом із класним керівником Шпиндою Р.О. підготували музично- анімаційну презентацію " Життєдайні джерела Шевченкового слова". Розпочали виховну
годину з вірша В.Лотоцької "Поет", який дуже влучно підкреслює значення "духовного обличчя поета- митця, який
своєю творчістю освітлює всім нам дорогу".
Безперечно, таким Світочем для українців
був, є і буде Тарас Шевченко.
Учні 9 класу згадувалі факти з життя та творчості поета, змагаючись у конкурсі
"Шевченкіада: квіз для найуважніших", батлі
шевченкознавців "Правда або Міф?", Емоджі
квізі "Відгадай назву вірша". Декламували поезію Кобзаря, слухали пісні на слова Шевченка у виконанні української співачки
М.Стеф'юк, сучасного гурту "Кому вниз", які
у 2014 році до 200-річчя поета випустили цілий альбом на його вірші З "Холодного Яру". Також говорили про актуальність Шевченка у наші дні, фантазували, яким би був митець,коли жив би у наш час.
А був би таким, як писав кандидат
історичних наук Олександр Іщук: "Якби Тарас Шевченко жив у ХХІ столітті, він цікавився б новинками в інтернеті, писав би вірші, боровся проти соціальної та політичної несправедливості й мріяв жити на берегах Дніпра".

Фотографій поки немає
Стіна
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.